icon
Přihlášení Akreditace


Novinky Program Návštěvníci Festival Partneři Press Kontakt
MENU ▼

NEŽ VYRAZÍTE


Pokud se chystáte na 40. Letní filmovou školu, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.


Registrace

Pokud se chystáte navštívit Letní filmovou školu poprvé, je třeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Na váš mail dostanete přístupové údaje, které použijete pro následnou akreditaci. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ již zúčastnili alespoň jednou od roku 2008. Pokud jste zapomněli své přístupové údaje, v sekci „akreditace“ si je můžete nechat znovu zaslat na váš mail. Vstup do akreditace zde.

Akreditace

Registrace i akreditace na 40. ročník LFŠ je spuštěna od 24. dubna 2014. Cenově nejvýhodnější je akreditace na celou dobu LFŠ zaplacená nejpozději do 30. června 2014. Rozhodující pro uznání této zlevněné akreditace je datum na složence či příkazu k úhradě. Pokud nevyužijete včasnou akreditaci a budete se akreditovat později před příjezdem na LFŠ nebo přímo na místě, upozorňujeme vás, že platbu za akreditaci bezhotovostním převodem je nutné provést do 22. července. Po tomto termínu je nutno realizovat platbu pouze na místě v hotovosti či platební kartou.

Výdej akreditací účastníků probíhá ve foyer kina Hvězda. Provoz: 8:00–22:00 (1. den LFŠ 8:00–23:00).

Fotografie

Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Fotografie nemusí být pro jednodenní akreditace.

Zároveň s akreditací si můžete v systému i vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc.

Typy akreditací

Pro účastníky máme nachystány celkem tři druhy akreditací – jednodenní, čtyřdenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se nemusíte registrovat, ale jejich počet je omezen! A nezaručují vám možnost ubytování přes akreditační systém, ani slevy na doprovodné akce.

Slevy

Studentům (akceptujeme karty ISIC, KM EURO 26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy), členům FK (AČFK a ASFK), držitelům ZTP a seniorům nad 60 let budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu akreditace@lfs.cz, senioři předloží OP při převzetí akreditace.

Aquapark

Všichni účastníci, kteří jsou akreditovaní minimálně na 4 dny, mají nárok na 15% slevu v Aquaparku Uherské Hardiště. Sleva bude odečtena při předložení akreditační karty v pokladně aquaparku a platí i pro vstup do wellness.

Doprovodné akce

Vstupenky na doprovodné akce si můžete objednat i zaplatit přes akreditační systém nebo si je přímo zakoupit v MIC Uherské Hradiště (zde bez možnosti uplatnit slevu). Držitelé vícedenních akreditaci totiž mají možnost zakoupit vstupenky na doprovodné akce s výraznou slevou (pouze však přes akreditační systém). Zaplatit a vyzvednout si je můžete až na místě v pokladně kina Hvězda, nejpozději však do 16 hodin na danou akci v příslušný den. Přes akreditační systém si můžete objednat také katalog.

Ubytování

Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo, kde večer složíte hlavu, a informovat se např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. Dále pak v Městském informačním centru na Masarykově náměstí vám doporučí zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, zajistí půjčení kola apod.

Úschovna

Všem účastníkům nabízíme možnost úschovny zavazadel a batohů. Úschovna se nachází z boční strany Slovácké búdy ve Smetanových sadech.

Projekční sály

Kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme proto dostavit se na projekci včas, nejlépe minimálně se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí. Projekce začínají s časovým posunem ve třech blocích v průběhu dne a v každém bloku jako poslední začíná projekce ve Sportovní hale, která disponuje dostatečnou kapacitou.

Bezbariérová Letní filmová škola

V rámci Letní filmové školy je většina programových míst přístupná lidem s postižením, kteří jsou odkázáni na vozík. Bezbariérové projekční sály: Hvězda, Slovácké divadlo, Klub kultury, Reduta, Letní kina.


POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


Znělka


POČASÍ ZÍTRAWarning: simplexml_load_file(): pocasi/2019052015.xml:1: parser error : Document is empty in /www/doc/www.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6

Warning: simplexml_load_file(): in /www/doc/www.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6

Warning: simplexml_load_file(): ^ in /www/doc/www.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6
 - 1.1.1970
minimum
maximum
Počasí Meteocentrum

Novinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Summer Film Camp Kaktus Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Festival O festivalu Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Zprávy z LFŠ Soutěž LFŠ v obrazech Archiv Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy v médiích Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin