icon
Přihlášení Akreditace


Novinky Program Návštěvníci Festival Partneři Press Kontakt
MENU ▼

Animační workshop LFŠ v Kaktusovém stanu


Chcete vědět, jak se dělá animovaná reklama? Anebo si to rovnou vyzkoušet? Přijďte si zakreslit do našeho Kaktusového stanu!Co se bude v Kaktusovém stanu dít?

Ukážeme vám, jak se dělá kreslená animace a také vám krátce povíme něco o historii animovaného filmu. V další části workshopu si vyzkoušíte kreslenou animaci a také práci v týmu na krátké animované reklamě. Vytvoříte si vlastní animovaný záběr s Kaktusem v hlavní roli na předem zadané téma. K dispozici budou 3 profesionální animátoři, kteří poradí a pomůžou. Animovat a kreslit se bude na tablety. Po zhotovení spotů zjistíte, jak probíhá profesionální dabing vámi zhotoveného animovaného klipu. Na závěr workshopu si pak vaši Kaktusovou reklamu společně prohlédneme a zároveň bude promítnuta v některém z projekčních sálů!

Náš Kaktusový stan bude umístěn u kina Hvězda a nabídne celkem 3 workshopy (každý den pro 20 účastníků) v termínech 27., 28. a 29. července, vždy od 11 do 15 hodin. Workshop je bezplatný a je vhodný pro všechny zájemce od 13 let. Veškeré technické vybavení je účastníkům k dispozici na místě.

Přijďte si za námi zakreslit a pobavit se!

Závazné přihlášky zasílejte na adresu martin.severyn@lfs.cz (spolu se jménem také telefon a email). Na této adrese získáte také další informace k workshopu.

Jelikož se jedná o omezený počet nabízených míst (celkem 60), přihlášky budou kladně potvrzovány do obsazení této kapacity.


POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


Znělka


POČASÍ ZÍTRAWarning: simplexml_load_file(): pocasi/2019061711.xml:1: parser error : Document is empty in /www/doc/old.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6

Warning: simplexml_load_file(): in /www/doc/old.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6

Warning: simplexml_load_file(): ^ in /www/doc/old.acfk.cz/www/lfs14/panely/m_obsah/m_pocasi.php on line 6
 - 1.1.1970
minimum
maximum
Počasí Meteocentrum

Novinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Summer Film Camp Kaktus Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Festival O festivalu Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Zprávy z LFŠ Soutěž LFŠ v obrazech Archiv Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy v médiích Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin